Strona główna
  • polski
  • english
  • italiano

O nas

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Łodzi – miasta czterech kultur, położonego w centrum Polski.

Do miasta, gdzie spacerując uliczkami Manufaktury czy Nowego Centrum Łodzi wreszcie można zrozumieć pojęcie „rewitalizacji” i zobaczyć, jak współczesność może wyrastać z korzeni historii.

Zapraszamy na Piotrkowską – najdłuższą ulicę w Polsce i jedną z najdłuższych w Europie, gdzie życie tętni przez całą dobę a w licznych restauracjach można skosztować kuchni z całego świata. Na ulicę, gdzie jadąc rykszą można podziwiać przepiękne secesyjne kamienice.

Zapraszamy Państwa do jednej z takich kamienic, gdzie w pieczołowicie odnowionych wnętrzach stworzyliśmy stylowe a jednocześnie nowoczesne apartamenty dla naszych gości.

U nas możecie Państwo poczuć atmosferę typowej staromiejskiej posesji, która wbrew ogólnym przekonaniom o łódzkich „podwórkach - studniach” od wiosny do jesieni tonie w zieleni i kwiatach.


Nasza posesja ma swoją ponad 100-letnią historię a jej świadkami oprócz kamienicy czynszowej jest m.in. budynek dawnej hali targowej, w którym obecnie mieści się Galeria Sztuki Współczesnej „Atlas Sztuki” oraz ciekawy pomnik, postawiony przez mieszkańców naszej posesji na 1000-lecie państwa polskiego, co było nie lada wyczynem jak na 1966r.


Kamienica znajduje się w najbardziej centralnym i jednocześnie najbardziej reprezentacyjnym punkcie miasta a dzięki temu będziecie mieć Państwo blisko wszędzie tam, gdzie zechcecie dotrzeć: do urzędów, banków, instytucji, sklepów, restauracji , Manufaktury czy też na Atlas Arenę.


Więcej informacji o Łodzi znajdziecie Państwo na stronach: 

Łódzkie Centrum Wydarzeń,
Moja Piotrkowska,
Urząd Miasta Łodzi,
Fundacja Ulicy Piotrkowskiej,
Województwo Łódzkie
Zapraszamy do zamieszkania na ulicy PiotrkowskiejKontakt

Adres: Piotrkowska 114, 90-006 Łódź
Telefon: +48 42 632 05 93
               +48 660 49 93 49
E-mail: info@piotrkowska114.pl